watermelon

Trofejas, medaļas un citi apbalvojumi atrodami pie mums!

04/04/2019

Nepieciešami apbalvojumi sporta spēļu dalībniekiem? Mūsu jaunajā katalogā tos noteikti atradīsiet!

 

Mūsu jaunajā katalogā varēsiet atrast dažāda veida un izmēra kausus, medaļas gan standarta, gan ar izlējumu, trofejas no stikla un vaska! Kausiem pieejamas arī dažāda veida pamatnes un dekorējumi. Kā arī varam izgatavot tieši jums paredzētas metāla medaļas pēc nepieciešamās formas un dizaina, kura nebūs redzēta nevienā citā sporta spēļu pasākumā!

Kausi tiek rotāti ar dažādiem dekoratīviem ornamentiem un krāsām, kurus var piemeklēt katram sporta veidam, tāpēc noteikti katalogā atradīsiet sev piemērotāko.

Katalogā zem katra kausa atradīsiet izmēru tabulu, kurā norādīta informācija par materiālu un izmēriem. 

 

 

 

 

Ja nepieciešams apbalvojums visai komandai, tad stikla statujas ir viens no populārākajiem šī tipa apbalvojumiem. Tiem ir pieejamas dažādas formas, tos var personalizēt ar dalībnieku vārdiem, turklāt uz tiem var veikt pilnkrāsu druku.

Stikla trofejas pieejamas dažādās formās un izmēros. Tiem pieejamas arī dāvanu kastes, kuras padarīs balvu vēl īpašāku!

 

 

 

 

Specifiskiem sporta veidiem pieejamas dažādas tematiskās trofejas gatavotas no vaska. Uz pamatnes iespējams uzlikt metāla plāksnīti, kurā iegravēt atbilstošu tekstu.

 

 

 

 

 

Sūtiet cenas pieprasījumus edgars@watermelon.lv norādot vēlamo trofeju, tās izmērus, nepieciešamo daudzumu, vēlamo personalizāciju un datumu, kad apbalvojumi nepieciešami.