watermelon

Katalogi

 


Reklāmas suvenīru katalogi – pamatkatalogi ar visplašāko reklāmas suvenīru izvēli. Šo suvenīru piegāde ilgst no 3 līdz 10 darba dienām.

Pildspalvu katalogi  - specializētie katalogi ar daudzveidīgu pildspalvu un citu rakstāmlietu piedāvājumu. Visas iespējamās krāsas un modeļi. Piegāde sākot no pāris darba dienām līdz 3 nedēļām.

Tekstila katalogi – specializētie katalogi ar tekstila piedāvājumu. T-krekli, polo krekli, džemperi, bikses, jakas, cepures u.c.  – Jums tikai atliek izvēlēties piemērotāko modeli, krāsu un izmēru, atbilstoši Jūsu korporatīvajam stilam! Piegāde iespējama jau rītdien (ja ir uz vietas mūsu Rīgas noliktavā), ja ne – nāksies pagaidīt līdz 2 nedēļām.

Krūzīšu katalogi – iespējams, visplašākais krūžu piedāvājums Rīgā. Krāsainas keramikas krūzītes, balta porcelāna tases, sublimācijas krūzes ar pilnkrāsu druku, cēlas stikla glāzes un brangi alus kausi! Iespējama logo uzdruka vairākās tehnoloģijās, kā arī gravējums. Logo varam drukāt uz krūzes ārpusē vai iekšpusē, uz osiņas vai „dibentiņa” – jautājiet mūsu atsaucīgajām projektu vadītājām!

USB - Zibatmiņu katalogi -  specializētie katalogi ar USB atmiņām: visdažādākie plastmasas, metāla un koka USB modeļi ar ietilpību sākot no pāris MB līdz 32 GB. Ir arī luksus zibatmiņas – ar swarowski kristāliem un pat īstu dzintaru.

Lietussargu katalogi – katalogi, kuros atrodami lietussargi visās varavīksnes krāsās, ar taisnu vai ieliektu, koka vai metāla rokturi, no 80 līdz pat 150 cm diametram.

Saldumu katalogi – konfektes, karameles, dražejas, košļājamās gumijas, šokolādes, cepumi un daudz kas cits, kas garšo Jums un Jūsu klientam. Saldumi ar Jūsu logo izskatīsies īpaši kārdinoši!

Ekskluzīvie katalogi – dāvanas ar īpašu kvalitātes zīmi. Metāla, ādas, stikla un citu izsmalcinātu materiālu un pasaulē zināmu brendu piedāvājums vienuviet.

EKO katalogi – mūsu zaļākie, pēc dabas „smaržojošie” katalogi ar īstiem eko produktiem - kartona pildspalvām, koka zīmuļiem, kokvilnas un lina maisiņiem, bambusa kalkulatoriem... Ir arī koka brilles un datorpeles!

Tematiskie katalogi – domājot par mūsu klientu ērtībām, esam apkopojuši vienuviet suvenīrus un dāvanas, kas vajadzīgas vienmēr  - gan veiksmīgai konferences norisei, gan korporatīvajam Ziemassvētku pasākumam vai sporta aktivitātēm! Seit atrodami arī praktiski suvenīri tehniskas nozares pārstāvjiem, kā arī plašs medicīnas preču piedāvājums farmācijas nozarēm! Noteikti ieskaties!