watermelon

Jaunie prezentreklāmas suvenīru katalogi 2017

06/02/2017

Watermelon saviem klientiem patstāvīgi meklē jaunus prezentreklāmas priekšmetus, tāpēc mēs piedāvājam jums apskatīt pirmos 10 jaunos 2017.gada prezentreklāmas suvenīru katalogus. Piedāvājums tiešām ir plašs, par to jūs varat pārliecināties mūsu mājas lapas sadaļā „katalogi”, kur varat smelties jaunas idejas, lai iepriecinātu savus klientus, sadarbības partnerus, darbiniekus u.c. 

 

 

Katrā no 2017 gada jaunajiem prezentreklāmas suvenīru katalogiem kā ierasts atradīsiet dažādus rakstāmpiederumus, bloknotus, priekšmetus atpūtai pie dabas, eko produktus, krūzes u.c. Taču, pašķirstot un aplūkojot tos rūpīgāk, atradīsiet patiešām inovatīvus priekšmetus, ar kuru palīdzību jums noteikti izdosies atšķirties no konkurentiem.

Katrs no katalogiem piedāvā kaut ko jaunu, piemēram, kādā atradīsiet nebijušus gadžetus viedtālruņiem, kādā interesantus somu dizainus, kāds cits liek uzsvaru uz jaunākajām tekstila apdrukāšanas tehnoloģijām, citam ir daudz dažādi interesanti trauki. Tāpēc mēs no visiem katalogiem atlasām mūsuprāt labākos prezentpriekšmetus un ievietojam tos mājas lapas sadaļā „jaunākās preces”.

 

Sadarbojoties ar TOP 20 piegādātājiem Eiropā, kuri nosaka jaunākās tendences prezentreklāmas tirgū un kuri savu pieredzi krājuši vairāk kā 80 gadu garumā, mēs cenšamies sniegt saviem klientiem jaunākos un labākos prezentpriekšmetus, kas pieejami reklāmas tirgū.

Ja tomēr neizdevās atrast to, ko meklējāt un ja jums ērtāk katalogu aplūkot tos šķirstot paša rokām, droši jautājiet edgars@watermelon.lv